| MeDeEa14DeEa a întrebat:

Help!
Este la scoala un baiat care ma urmareste pentru ca ma place. A aparut si in lista mea de contacte, iar eu nu i-am dat accept, sau sa-l fi bagat eu. Apoi, el nu stie ca eu mi-am dat seama de jocul lui.In fiecare pauza, eu ies afara sa vad pe cineva, iar el ori e la geam privindu-ma ori este afara.Cum sa fac ca sa scap de el?

Răspuns Câştigător
| AnneeAnnee a răspuns:

Spune-i ca nu te simti bine ca este mereu in jurul tau, ca nu iti place sa fi urmarita, ca daca nu va inceta nu o sa mai vorbesti cu el(daca te place poate ar trebui sa-i spui ca ai iubit sau sa te vada cu alt baiat) spar ca te-am ajutat cu ceva...astept funditaaa...>big grin

8 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Sa angajezi asasini platiti sau sa te duci sa i zici in fata ce vrea cati ani ai? daca ai 13 atunci esti mica ca sa ai iubitiwinking

| Raulinio a răspuns:

Date si tu la un baiat in fata lui sau prefate ca ai iubit asta il va indeparta de tine si va fi distrus happy

| Wut a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat. poate crede ca il placi...o fi auzit de la cineva care eu fi zis in gluma si a luat-o in serios pentru ca te place...ar trebui sa ii zici in fata sa nu mai faca asa pentru ca tu nu il placi si nu are sansebatting eyelashes

| MeDeEa14DeEa explică:

Usor de spus, greu de facut.Nu am vorbit niciodata cu el fata in fata.Mi-ar fi prea greu sa ii spun asta.Desi vreau sa ma lase in pace.Dar multumesc

Răspuns utilizator avertizat
| ghicicinesunt a răspuns:

Nu il baga in seama sau spune-i cu frumosul sa te lase in pace big grin

| CezaraMD a răspuns:

Spune-i ca nu-ti place de el si ca nu vrei sa ai nici o treaba cu el. simple as that.

| ronnieron a răspuns:

Pai iti spun eu ce sa faci, te duci la cea mai populara fata din scoala sau la o fata sau un baiat care stie mai multi copii spui intr-o pauza ca ii un baiat obsedat de tine si nu o sa te mai urmareasca daca toata scolala rade de elbig grinwinking