| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu tipul de care imi place! Cred ca si-a dat seama ca il plac nu stiu. la scoala ma cheama la geam sa vorbesc cu el si tot se baga in seama cu mine ma intreaba lucruri 'neinteresante' si imi trage niste priviri... l-am bagat in lista si i-am dat si add pe facebook dar nu mi le-a acceptat! Si la scoala i-am zis : bai' ce nesimtit esti ca nu m-ai acceptat si a zis : nici nu te accept! dupa un timp a venit la mine si mi-a zis o sa iti dau add si i-am zis ca nu mai trebuie ca nici nu-i mai dau cererelaughing)! Nu stiu ce sa credthinking isi bate joc sau ma place? Dau funda :*!

1 răspuns:
| buturuga a răspuns:

Probabil nici el nu stie ce simte, da-i un timp de gandirewinking