| AnA19MaRiA a întrebat:

Hey, am o problema un baiat spune ca ii place de mine si ca vrea sa fim impreuna, insaeu nu sunt sigura de chestia asta numai ca si mie imi cam place de el, dar mai este si varul unui prieten bun si nu stiu ce ar spune. Ce sa fac dati`mi un sfat va rog.:*:*

Răspuns Câştigător
| AnDra_4581 a răspuns:

Eu spun sa fii cu persoana de care iti place si sa nu te intereseze altceva! te pup:*

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cred ca trebuie sa astepti ca baiatul sa se pronunte.

| PandaGirl a răspuns:

Buna! Daca intr-adevar il placi atunci fi cu el.Nu ii asculta pe cei din jur deoarece uh stii ce e bine pentru tine nu ei (in afara de cei dragi). Daca acel prieteni este intr-adevar un prieten bun nu va spune nimic doarece poate si el s-a indragostit candva si stie cum e.Si in plus de ce ar spune ceva? Este alegerea tta si doar a ta!

Succes!

| Jojo99 a răspuns:

Dupa parerea mea eu zic sa te mai gandeati

| DanielBanu80 a răspuns:

Incercarea moarte n-are!