| FashionTrends a întrebat:

Hey.Am si eu o intrebare.Imi place de un baiat din clasa, dar nu stiu cum sa aflu daca ma place.Am mai fost impreuna cu el, dar ne-am despartit pentru ca mi-a fost frica sa I'll sarut.Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| donnie112 a răspuns:

Si mie imi placea de o fata din liceu foarte mult, nu stiu ii dadeam mai multa atentie... ma putram altfel cu ea decat cu celelalte fete, usor a fost pentru ca mi-a fost foarte usor sa imi dau seama ca si ea ma placea, incearca si u ceva de genu asta... bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruta-l si vezi ce zice.

| Ronaldinho1 a răspuns:

Poi intereseaza-te de la vreun prieten/a mai apropiat de-al sau...

| Dutzum a răspuns:

Contacteaza-ma pe bigteo_m@yahoo.com si vorbim acolo! cine mai are nevoie de id sa il bage in listawinking