| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, am 13 ani si am o intrebare.Imi place mult de o fata din clasa, dar ea nu cred ca ma place. Ce pot sa fac ca sa fie impreuna cu mine?

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Daca esti asa prieten bun cu ea o poti intreba daca vrea sa fie cu tinewinking

4 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa te aproprii cat mai mult de ea, adica sa te imprietenesti cu ea, dupa care o intrebi daca vrea sa fie cu tine pentru ca fara o relatie de prietenie una de cuplu nu are nici un farmec si e si de scurta durata. Bafta`!

| Usernameyo a răspuns (pentru վፀiፀፀ):

Sunt prieten bun cu ea, de 3 ani

| վፀiፀፀ a răspuns (pentru Usernameyo):

Daca esti asa prieten bun cu ea o poti intreba daca vrea sa fie cu tinewinking

| AlleyChann a răspuns:

Sa o intrebi?

| iEmonel a răspuns:

Dupa ce ca baietii se maturizeaza greu mai ai si 13 ani. laughing
Fa ce faceai la gradinita cand iti placea de o fata... [ fara schimbul de muci ]