| michaela98 a întrebat:

Hey, am un frate de 7ani care nu doarme noapte, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| alin131 a răspuns:

Roaga-te la Iisus Hristos pentru el cand e in pat si nu poate dormi.

Spune-i si rugaciunea Tatal Nostru si vezi cum se linisteste.

Nu spun ca are demoni sau ceva de rau dar Dumnezeu ne iubeste si il va linisti, o sa vezi.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa i citesti povesti, tu ce varsta ai?

| michaela98 explică (pentru CristiDinBucuresti):

12,dar nu suporta sa vada o carte sau sa ii citesc deoarece a avut o profesoara care il certa si de aceea

| TheWisest a răspuns:

Sa lucreze pe night-shift

| Soare_Diana_1986 a răspuns:

Cred ca il poti linisti cu cate un ceai de tei sau sunatoare cu o jumatate de ora înainte de culcare si eventual sa inventezi povesti daca nu suporta sa vada carti sau sa ii canti.