| biiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Hey
cum fac sai arat mamei ca zic adevarul?

zic adevarul si nu ma crede.ma scoate din sarite straight face daca imi zic parerea zice ca comentez.nu stiu c s facstraight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta inseamna ca nu are incredere in tine.Nu incerca sa o convingi din vorbe ca meriti aceasta incredere, ci demonstreaza-i.Ascult-o, ajut-o. Poate asa isi va schimba parerea.

6 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

N'are incredere in tine! Increderea se castiga pe parcurs! Ai rabdare, fii mereu sincera cu ea, spune'i mereu adevarul si asa va avea incredere in tine :*!

| Dianné a răspuns:

Ai mai mintit si alte ori. poate de aceea nu te crede.sau poate nu are incredere in tine. Cel mai explicit caz ar fi primul. Poate ai mai mintit si ea a aflat, iar ea acum crede ca vei minti mereu. Daca ai mintit cu atcv, spune`i adevarul si roag`o sa te ierte.Recomandat ar fi sa petreceti mai mult timp impreunahappy. Sa zici ca n`are incredere in tine, asa pur si simplu, nu e o chestie tocmai normala straight face. Sper sa te ajute sfatul meubatting eyelashes

Pupici kiss

| Jane a răspuns:

Ei bine, cateodata adevarul e mai putin credibil decat orice minciuna. Nu ti face griji, isi va da seama ca ai spus adevarul si, cu timpul, va invata ca poate avea incredere totala in tine. Sper ca te-am ajutat!

| den_4336 a răspuns:

Dar ea de ce nu te crede niciodata? Are motiv? De obicei minti mult ca acum sa nu te creada? Incearca sa ii dovedesti de cateva ori adevarul apoi isi v-a recapata increderea in tine si te va crede.

| unknown a răspuns:

E normal, nu are incredere in tine, dar demostreaza-i ca esti de incredere si ca ii spui adevarul
Fa-o prin fapte nu cuvinte!

| ºPishcotº a răspuns:

Las-o si tu in pace. Cu timpul o sa-si dea seama ca ai zis adevarul!happy Asa fac eu!:*