| Madalina_Daniela_2000 a întrebat:

Hey! De Craciun as vrea sa ii iau un cadou unei prietene,nu ne cunoastem de mult,dar simt ca da (unii ma inteleg).M-am gandit prima oara la o poza, dar azi a fost ziua unui coleg si o fata i-a dat o poza inramata si acum ma gandesc sa ii iau un elefantel de plus, dar ma gandesc ca va crede ca e prea banal (+ca e in clasa a 9-a). Elefantel,deoarece asa o strig(nu ma judecati).Si chiar nu stiu daca sa-i iau asta sau altceva.
Lantisoare nu poartea,bratari are doar trei in rest nu poarta, inele nu, bentite sau coronite nu...E sportiva si nu i se permite.
Va rog sa ma ajutati :/ nu vreau sa creada ca ea nu inseamna prea mut pentru mine.

5 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Super idei de cadouri gasesti aici: https://3gifts.ro/

happy

| Eastwood a răspuns:

Salut poti lua un : - Urs mare de plus.
- Parfum.
- Flori.
Depinde si cum stai cu bugetul!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca vrei sa o impresionezi. Ii iei un colier "Isadora" care e unul dintre cele mai scumpe din lume.Sau un iPhone 6s. Asa ai sa-i demonstrezi ce prietena buna esti.

| smart01 a răspuns:

Daca prietena ta este sportiva si nu prea este genul care sa poarte bijuterii sau accesorii, ai putea sa ii oferi un tricou mai deosebit, ca sa ii aminteasca mereu de tine atunci cand il poarta. Si daca e pentru Craciun, iata cateva tricouri speciale pentru aceasta sarbatoare: http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-femei/tricouri-craciun/

| roxana22roxi22 a răspuns:

Buna ai putea sa i editezi o poza de a voastra pe o pernuta sau ai putea sa i oferi altceva nu neaparat jucarii are o anumita varsta parerea mea