| anonim_4396 a întrebat:

Hey! eu si familia mea am mers vineri la cabana varului meu sa ne distram dar stam pana luni dimineata am mers:rude, prieteni etc.si azi(Duminica) este o nunta la care eu nu am vrut sa merg. ei m-au lasat p mine sa ma ocup cu:cabana, gratarul, barul, focul(ce mare e! e cat fr-miu iar el are 1.82)camerele(bine ca nu are nimeni sa vina deoarece e ocupattongue)si bine inteles restul le-am facut dar la foc nu stiu? sa mai pun brazi, lemne, etc sau sa-l las asa? eu acum stau afara langa el si mananc nij biscuiti rolling on the floor si stau in tricou pentru. ca e ffffffffffffff. cald da afara sunt -7 grade laughing si e f.intuneric! marog luminile sunt aprinse.ma plictisesc! ba umblu de colo colo ba joc jocuri pe pc (noroc de laptop)si nu stiu c sa fac Idei? Ce sa fac ca ma plictisesc, da toate usile sunt incuiate cu cheile la mine si mai umbla 1-2 oameni beti si mie putin frica sa le sp sa plece.si sa ma duc la centrala ca sa pun lemne pe foc! Vreau sa-mi sp ce sa fac: 1. Ce fac cu focul? 2. Ce fac cu centrala? 3. Ce fac cu oamenii aia 2? ca am incuiat portile si sunt dita mai portile si n-au cum sa intre si tot ma roaga sa le dau o camera pentru a dormi. 3. Dati-mi nij idei de jocuri, filme etc. 4. sa-mi iau ceva pe mine ca stau in tricou si bineinteles in blugi si bocanci. 5.la bar sa preg. bautua? 6. e bun dac parintii si toti ceilalti au avut incredere in mine sa am grija de o cabana intreaga cu toate ca am 12 ani 7.ma duc la centrala ca e in spatele cabanei si mi-e frica sa las totul acolo si sa plec pentru 5 min? plz funda pentru tooooooooooaaaaaaaate intrebarile +vot la ceilalti!

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Parinti inconstienti, copii lasati in grija sortii, du-te sa te culci. Ce faci la scoala luni?

| mgtow a răspuns:

Dar ce istorie ai inventat.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Ce ciudat in fine, bagate in casa numai sta naibii cu aia afara.Nu te du dupa lemne trebuia sa o faci inainte acum e tarziu ia-ti ceva pe tine ca o sa racesti. Daca simti nevoia sa pui lemnele sunai pe ai tai ei o sa iti spuna ce naiba sa faci ca noi nu putem numa sa iti spunem si tu sa faci daca noi nu suntem acolo.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

@Gigiro noi am intrat in vacanta s-a terminat semestrul big grin laughing

| jordan_6666 a răspuns:

Deci in legatura cu cei 2 zi ca esti fica lu gogaie smecher de smecher mafiot...si o sa te lase

| tosevmarcel a răspuns:

Iti recomand un xanax

| bebebita a răspuns:

Ai f bine sa f tot ce ai de facut si sa te duci in camera ta cu aia 2 pe langa nu cred ca e bine cate porti ai avea bafta