| EizaG a întrebat:

As vrea sa ma duc la liceu la Ion Vidu din Timisoara. Care a fost cea mai mica si cea mai mare medie anul trecut la actorie? Si pentru cei care sunt acolo cum vi se pare? Care e programul si ce probe ar trebui sa dau?

Răspuns Câştigător
| BlondYAlex a răspuns:

Eu am fost eleva la C.N Ion Vidu. Anul asta am inteles ca media a crescut mult la Arta Actorului fata de anul trecut.Este un liceu grozav, cu colegi super. Depinde cat de repede te adaptezi in colectiv dar nu vad de ce ai avea probleme. Daca vrei mai multe informatii intra pe pagina liceului :http://www.cnaionvidu.ro/ :)
Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| lc13cm3 a răspuns: