| SkiPPer52 a întrebat:

Cum îmi pot convinge părinți să îmi cumpere un laptot?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu poti, pentru ca nu exista laptot!

| CPAElites a răspuns:

Cei acela "laptot"? happy N-am mai auzit de asa ceva big grin rolling on the floor

| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Daca vrei laptop, invata bine la scoala, poarta-te frumos cu ai tai si ajuta la curatenie. Nu le cere imposibilul, poate nu isi permit!

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

In primul rand:, cati ani ai? Eu am avut primul laptop si inca il am si acum din clasa a V-a tot atunci am avut acces la internet pentru ca in clasele primare nu am avut nevoie, le poti spune parintilior tai ca il vei folosi pentru scoala, daca ai depasit nivelul scoli cred ca iti poti lua si singur.succesbig grin