| xDivineAngel a întrebat:

Cum imi pot convinge parinti sa imi cumpere "Cartea secretelor pentru fete"
Funda!

4 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Buna,dar de ce sa ii convingi? Totusi este o carte nu un catel sau un telefon.Parintii mei s-ar bucura daca le-as cere sa-mi cumpere o carte(bine inteles ca depinde mult si de care)...ok, doar spune-le ca esti curioasa sa o citesti si ai vrea sa afli ceva nou din ea, sper sa te inteleaga happy

| DandD a răspuns:

Ai putea sa zici" Daca as avea si eu cartea secreta pentru fete ce bine ar fipuppy dog eyes asa mult imi doresc"... spui asta asa dintr-o data cand parinti tai sunt mai in toane bune:d... poate i se face mila

| BgDc a răspuns:

Ti-ai putea strange niste bani si asa ai putea sa o cumpeir fara ajutorul parintilor tai.

| xDivineAngel explică:

P.S: e prima si cred ca si ultima intrebare de acest gen!:*