| COOLboY a întrebat:

peste 4 zile parintii mei aniverseaza 17 ani de cununie civila si nu stiu ce sa le iau cadou, va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| dumitru15a97 a răspuns:

Poti sa le faci o felicitare, ceva, o diploma pentru cei mai buni parinti, facuta de tine, eu asa am facut si le-a placut foarte mult big grin

5 răspunsuri:
| FlippyFlippy a răspuns:

Daca` esti mic fale o felicitare si culege idn parc niste floricele, daca esti mai mijlociu fa si u rost de bani si cumpara o ciocolata! daca esti destul de mare si cam mai sus de 12 ani cumpara prajitoru, decoreaza o camero ori incearca daca esti si mai mare sa le faci o rezervare la un restaurant! Funda laughing

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Poti sa le iei o noua lenjerie de pat!

| COOLboY explică:

Toti aveti idei asa de bune, nu stiu pe care s-o aleg...laughing

| florentina_9904 a răspuns:

Buna le poti lua un tricou cu ei sau sa iei multe poze cu ei sa iei un carton lipeste toate pozele drept, orizontal, ....cum vrei tu si apoi scrie sus numele lor funda?

| Daniel2332 a răspuns:

Inceraca sa le rezervi o masa la vreun restaurant bun daca ai bani daca nu incearca sa le iei o cazare la vreun hotel sau ambele dar daca nai destui bani pur si simplu fale un film cu toate pozele de famile folosind un program ca windows movie maker sau Sony vegas pro[recomand vegas] vegas e gratis cateva zile si cu vegas mai poti adauga si melodia lor preferata pe fundal.