| AlexaDramaQueen a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta. Mama este internata si as vrea sa-i fac o surpriza atunci cand o sa mergem sa o vedem, am nevoie de idei pana sambata, 15 iunie. Multumesc

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cel mai mare cadou esti tu, apoi o atentie care poate fi o floare ori o prajiturica, dar imbratisarea si prezenta ta, fac cat cele mai scumpe cadouri..am trait asemenea trairi pe propria-mi piele.
O zi frumoasa sa ai si multa sanatate mamei tale!

11 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Cumpara-i ceva ce i-ar place si nu a avut posibilitatea sa-si cumpere. Cum zice si alexciuc, dragostea e cadoul perfect.Arata-i cat de mult o iubesti si, cu siguranta se va bucura mai mult decat de orice i-ai cumpara. Multa sanatate tie si mamei tale! Te puup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pai depinde ce are sau ce nu are voie sa manance.
Niste flori multicolore si o felicitare o va incanta mult.
Transmite sanatate multa mamei tale!
Cu placere!
Te pup!

| τττ a răspuns:

Bună.
Un buchet de trandafiri, o scrisoare făcută de tine și prezența voastră(bănuiesc că a ta și a tatălui)ar fi cadoul ideal!
Însănătoșire grabnică!
Pa, pa.

| Voidwithin a răspuns:

Tu vei fi surpriza ei.

| DerpyXD a răspuns:

Sunt peste o mie de cadouri (bio) aici https://www.facebook.com/MiniTutoriales.Puqui.Afrii?fref=ts

| alexciuc a răspuns:

Flori+felicitare+mancare+iubire=cadoul perfect

| AlexaDramaQueen explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri love struck

| MatzaNeagra a răspuns:

Cumpara-i un buchet frumos de trandafiri rosii, ii poti lua un mic cadou gen un parfum sau un lant. si desigur multa multa multa dragoste.

| skrillex11 a răspuns:

Pai te duci cu un buchet de flori frumoase parfumate si colorate si sigur o sa ii placa sau daca nu ai putea sa te pui in corpul ei sa vezi ce ii place si atunci o sa stii ce sa ii dai ca si cadou

| Georggiiii a răspuns:

Sicer, parerea mea este ca nu ai nevoie de un cadou gen flori chestii, portocale cum se duc de obicei la spital. Fiind mama ta, apreciaza gestul in sine si conteaza ca esti cu acolo langa ea, nu ca i-ai cumparat un buchet de flori de 2 metri.

| TwetyXD a răspuns:

Un buchet cu trandafiri rosi si cu o felicitare facuta de tine. happy Mamei tale o sa-i placa foarte mult, pentru gestul tau ca o fiica foarte buna! Succes :*.