| andreirobert15 a întrebat:

Imi place de o fata, imi da multe semne.
Deci, sambata ne vedem, si as vrea sa ii fac o surpriza, adica sa ii cumpar un lant de acela care sunt un baiat si o fata sarutanduse, ok, dupa ne intalnim si mergem intr-un parc, cand se aseaza jos, ii zic ca am o surpriza pentru ea si ii zic sa inchida ochii, dupa care ii pun lantul si dupa o sarut, dupa care o sa vad ce reactie are, si o intreb daca vrea sa stea cu mine?
Intrebare : aveti alte idei mai bune?
Funda!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, sigur o vei da pe spate cu originalitatea ta.

Cât dai pentru o idee mai bună?

| MidnightR a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietene,stai linistit, vrei sa-ti bag impozit pe idee? Omul deja are totul pregatit, mai ramane doar palma aia, in cazul in care nu merge.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Esti picat! Avem idei mai bune da happy

| σκμ a răspuns:

Mai bine îi cumperi o shaorma laughing

| Anon03 a răspuns:

Iti dau eu o idee cu siguranta mai buna. Ce zici sa ii cumperi un ursulet pe care scrie ''i love you'' sau ceva in gen. Sincer, nu prea conteaza ce fel de cadou este... conteaza ca ai o surpriza! Sa zicem ca i-ai cumparat ursuletul, urmeaza sa il dai insotit de un sarut micut. Ca sa fie mai surprinsa, spune-i sa inchida ochii.

Sau alta idee:
Spune-i sa te astepte in parc pe o banca (sau intr-un loc unde tu sa fii in spatele ei) Sa zicem ca sta pe ''acea banca'' si te asteapta. Tu, frumos faci pasi micuti, te apropii de ea si ii pui mainile la ochi (ea poate va tipa sau poate se va intoarce la tine) Daca se intoarce la tine atunci o saruti! Daca nu se intoarce si gen tipa spune-i ca esti tu si aseazate langa ea si pur si simplu o saruti!

| MarianPapuc98 a răspuns:

E cam fortata ideea. Eu iti propun sa te plimbi cu ea prin parc sau printr-un mall. Sa vedeti un film sau sa faceti o activitate. Te porti frumos cu ea, ii faci complimente, razi cu ea, dar ai grija cum faci complimentele, ca nu e inca prietena ta. La final te oferi sa o conduci acasa, mai vorbesti pe drum cu ea, despre voi, da-i de inteles ca o placi iar cand ati ajuns in fata locuintei ei, o apuci de umeri, dar ai grija, nu o tragi spre tine, doar o apuci de umeri. Ii spui ca ti-a facut mare placere sa iesi cu ea si te-ai distrat de minunte si pastrezi un moment de tacere, in acest moment tu te uiti in ochii ei, zambind. Daca aceasta se apropie de tine, sau te apuca si pe tine de corp cu mainile, te apropii si tu si o saruti. Daca pur si simplu iti spune "Pa" si pleaca, asta e, nu ai avut noroc.