| Ankiss123 a întrebat:

Hey TPUhappy
Voi ce credeti ca ar trebui sa ii fac cadou prietenului meu de Craciun(pe 25 implinim 3 luni de cand suntem impreuna) si nu am nici o idee. Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| mishybmx a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru el daca te iubeste esti tu happy
Nu e nevoie de cadouri da poti sa ii dai ceva ce ar fi la el tot timpul, asa isi poate aduce aminte de u mereu.

4 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cred ca ii poti lua ceva ce stii ca ii place, de exp daca poarta bratari ii poti lua una, ii poti lua un parfum, o poza cu voi doi pusa intr-o rama, ceva simbolic care sa ii aminteasca de tine. Oricum cred ca nu conteaza asa de mult cadoul ci intentia, persoana de la care il primesti. Orice lucru primit cred ca il va pastra cu bucurie daca stie ca este din partea ta.
Mult succes in alegerea cadoului.

| p1nk a răspuns:

O caseta de la adidas la 25 de lei, face reclama la tv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai i-ai ceva simbolik de craciun, un parfum, o camasa, opereche de blugi etc. sper ca te-am ajutatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vibrator!