| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou credeti ca ar trebui sa ii iau prietenului meu? facem 6 luni impreuna si nu am nici o idee...
trebuie sa mentionez ca el are 16 aniwinking

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Incearca sa ii faci cadou ceva ce va putea pastra toata viata ca amintire...cum ar fi un lantisor (argint sau aur) cu o cruciulita frumoasa(ceva la moda) sau o bratara care se poarta acum la moda. ceva original, ceva ce nu are. gandeste-te ce-i place lui cel mai mult si si-ar dorii sa aiba?winking fi inventiva! happy

mult succes! *

p. s- si anunta-ne si pe noi ce ai decis sa-i iei! big grinwinking

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ma doare capul, dar rau de tot... offf!
Sa revenim...anda: nu trebuie neaparat sa-i iei un cadou, cel mai frumos cadou e prezenta ta alaturi de el si iubirea pe care o porti in suflet. Ai putea incerca un tricou, c-o poza afisata cu voi 2 intr-un cadru ambiant si plin de inimioare sau c-un mesaj de la tine ce sa-l unga pe inima fiindca va sti ca acele cuvinte sunt spuse din inima. Incearca sa vezi ce gusturi are, ce sport ii place poate ii cumperi un accesoriu de pe acolo. Dar cel mai frumos cadou, e sa-i oferi imbratisarile tale calde si caldura sufletului tau la implinirea anilor.

| anda_9874 a răspuns:

Multumesc pentru idei.
pana la urma am hotarat sa urmez sfatul adrianei si sa ii daruiesc un lantisor de aur happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O chitara, bilete la meci, adidasi, un pupic pe botik, gasesti tu ceva tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bro, ma dai pe spate cu romantismul tau laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nekane, sint un romantic incurabil, hi hi hibatting eyelashes tongue