| CatalinaIonela2003 a întrebat:

Hey!! Va rog, spuneti-mi ce cadou sa le dau părinților mei cu ocazia aniversării de 18 ani de căsătorie. Dati-mi idei! ( Nu contează daca este mai scump)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un tort pe care sa scrie "La Multi ani fericiti, mama si tata!"

| Cristian_Ciky_1997 a răspuns:

Ma, Eu zic asa : Iai mamei tale un buchet de flori la alegerea ta si tatalui tau un set Gillet, sau poti sa cumperi o fintina arteziana.

| krav2016 a răspuns:

Buna. Parerea mea este ca ai putea sa le organizezi o petrecere surpriza, intr-un local nefrecventat pana in prezent de ei/voi.