| PaulaB a întrebat:

Ce surpriza originala si interesanta sa fac parintilor cu ocazia aniversarii de casatorie?

5 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Sa mergi la ei si sa le zici: "voi sa va limitati cheltuielile deaorece eu (adica "tu"), cum invat bine, am pretentia sa imi cumparati un Mercedes S Class."

Va fi cea mai surpriza... "pretentie" pe care au auzit-o. Dupa care le spui: "felicitari cu ocazia aniversarii", si le zambesti, dar nu prea mult,
-daca ei o iau de gluma ii lasi sa creada ca pretentia ta este serioasa.
-daca ei raman fara cuvinte ...atunci le explici ca Mercedesu era o gluma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. I.ai putea scoate in oras
2. Dai o petrecere
3. Ai putea face un video in care sa tii un discurs deapre cat de mult ii iubesti...
Cam atatea mi.o venit pe moment... sper ca te.am ajutat cat de cat... funda?

| Ichnat a răspuns:

Daca ne ceri noua nu va fi originala.

Crezi ca parinti tai vor sa le facem noi surpriza, sau ideea sa vina de la copilul lor iubit? happy

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Zile ca esti gravita glumeam laughing uite eu cand parintii mei au facut 25 de ani de caznicie le-am aranjat o cina romantica la un restaorant din oras impreuna cu un prieten si eu am fost chelneru poti si tu face la fel da iti trebuie ceva bani cam in jur de 200 lei si putere de convingere sal convingi pe patron sa te lase sa faci pe ospataru
mult succes

| antiacta33 a răspuns:

Un copil? rolling on the floor) Glumesc! Pai spune-le cat de mult ii iubesti, sau fa un album cu pozele cu cele mai frumoase memente ale lor (daca ai) si dale albumul big grin