| AnnA_9354 a întrebat:

Heyaa' (FUNDITAA)
God. I have a problem! De un an n.am mai avut nici un prieten, ultimul fiind cel mai tare tip din scoala. toate ceva. le imi iau fata la baieti si eu sunt mai timida si cminte si nu se prea uita la mine. ma simt ciudat, plus ca multi ma iau la misto si... de exemplu unu imi zice ca's fake si nu sunt si chiar nu inteleg dc se poarta asa si de ce am asa un ghinion in dragoste ca stiu ca nu sunt urata! Exista vreo explicatie? Plsss help

Răspuns Câştigător
| Violent a răspuns:

Teas sfatui un lucru sa nu crezi in ghinion si noroc. Daca tu stii ca esti frumoasa si ca nu esti fake atunci de cei ai luat in seama cuvintele acelui tip.Continua sa traiesti in propria ta lume.Fii fericita asta nu e sfirsitul.As mai spune ceva dar as incalca regulile tpu.Baietii se poarta asa deoarece sunt idioti ma refer la cel din intreabarea ta.Fii puternica si nu te da batuta! Te inteleg foarte bine!

2 răspunsuri:
| cosmynass a răspuns:

Iti place de un baiat, tu nu sti daca el te place.
Vb mult cu el, vezi ce-i place si ce nu.
Cu timpul, cand descoperi cine e "in spatele masti", vei vedea daca si tu il placi cu adevarat.
Apoi, ii faci pe plac cum iti place si tie bineinteles,
Si in ultimul rand, fiindca sunteti asa de apropiati, intreaba-l daca te place...sti multe despre el si el despre tine, asa ca exista sansewinking...
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu o fata