| blablagirl a întrebat:

Hi! Mama mea e plecata in strainatate iar peste o luna vine acasa, si m-am gandit sa-i fac o surpriza! Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| BadAngel3 a răspuns:

Mai intai poti sa faci curat in casa luna, poti sa ii comanzi tortul ei preferat, sa legi niste balonase prin casa ( poti sa pui si cu heliu), niste confetii ( ca atunci cand intra in casa sa sara confetiile), o bratara cu numele ei (poti si cu initiala numelui ei -ex: E), carnetul cu notele tale bune si pe perete un poster mare pe care sa scrie ceva dragut ( Ex: TE IUBESC MAMI, BINE AI REVENIT ACASA ). happy Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Fa-te cu ketchup pe haine, intinde-te pe jos si adu si un cutit langa tine. Cand o sa vina, o sa vezi ce surpriza o sa aiba laughing Glumesc. Pai, ce surpriza ii poti face, cam ce face toata lumea. Asteapt-o cu flori, baloane, prajituri, tort, petale de trandafiri, confetti. Pregateste-i ceva frumos.

| neutrino a răspuns:

Fa curatenie bec in toata casa si comanda pentru ziua aceea tortul ei preferat. Cea mai frumoasa surpriza este sa-i arati carnetul de note, cu toate notele trecute, si ea sa fie mandra de rezultatele tale.

| SkyPilot a răspuns:

Poti sa ii spui ca esti gravida happy
Casa foarte curata si frumos organizata, tu aranjata, curata si frumos imbracata, un tort cu multa ciocolata, un carnet cu note foarte bune, un card cu un mesaj in care ii spui cat de mult o iubesti si cat te bucuri ca o revezi!

| AnaRadu a răspuns:

Hei. Poti sa ii faci un tort sau o prajitura. Sa pui baloane cand intra si felicitari. :3 Sa o intampini frumos. :3