| Biia a întrebat:

Hi TPU? Cmf? Am o intrebare pentru voi! Credeti in chestia cu zodiile? Eu sunt Capricorn si ma ghidez dupa zodie destul de mult si se pare ca totul imi merge bine. Voi ce zodie sunteti? Daca imi spuneti ce credeti despre zodii intr'un mod cat mai elaborat primitsi o. fundita!tongue...hai sa va vad.Cne e in zodia:Capricorn, Taur, Pesti si Fecioara? daca e mai vb nuh?hee hee

Răspuns Câştigător
| Asdffd a răspuns:

Hi`` love struck
Eu sunt capricorn :X
Si imi besK` zodiaaa :X
Sunt nascuta p` 26 dec love struckwinking
Poiii despre zodii cateodata zic adevaru`l
Nu intodeauna
Eu citesc ca sa vad ce ar` putea sa mi se intample happy

4 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Şi eu sunt Taur laughing. (5 maihee hee )
Păi... într-o vreme mă ghidam după ce zice zodia mea despre mine, nu mă refer la acel horoscop zilnic ci la caracteristicile zodiei Taur. În mare parte cam tot mi se potriveşte, dar acum nu e neapărat să te înţelegi foarte bine numai cu un Capricorn, Fecioară, Rac sau Peşti. Te poţi înţelege bine şi cu celelalte zodii, asta nu e o regulă scrisă.
Eu pe parcurs am ajuns să înţeleg cu toate zodiile bine tongue.
Şi acum nu prea mai cred în chestia cu zodiile. Poate doar puţin... whistling.

| JustShadows a răspuns:

Buna!happy Eu sunt taur, si.desi cred ca fiecare lucru ce se intampla in viata este influentat strict de. deciziile si faptele noastre.Am urmat cat de cat conceptul zodiilor.
Un lucru pe care l-am observat este ca zodia mea cea mai compatibila este Capricornul, avand o relatie de un an si 5 luni aproximativ cu un nativ din Capricorn care s-a sfarsit din pacate. Iar acum spre surprinderea mea am dat tot peste un Capricorn.Studiez cat de cat anumite zodii precumtongueestii, fericioarele, varsatorii, berbecii, dar in specail ceea ce stiu cel mai bine este despre Capricorni(un el si nu o ea!). Felicitari, ai cea mai buna zodie, dupa parerea mea! Ai grija de tine!

| Tiara81 a răspuns:

Sunt taur :p

| cristid a răspuns:

Eu sunt in zodia Fecioara si in ceea ce priveste relatiile de cuplu in raport cu zodiile sunt compatibil cu Rac, Capricorn, Taur.