| Doarunaltutilizator a întrebat:

Voi credeti in zodii?
Ce zodie sunteti?

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

De cate ori nu mi s-a zis ca am noroc in bani si multe altele si cand colo e invers,, poftim ce zic 'specialistii' in zodii

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Poate si tu esti extraterestru domne si de aia nu s-a potrivit cu ce zic aia laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Zodiacul chinezesc e mai misto,, acolo ai tigru, dragon si alte animale mistice. Cine stie,, poate chiar rasa umana e un soi de extraterestru si noi nu stim asta

| T0T a răspuns:

Mi se par niște idioțenii. Pe mine mă apucă stresul numai când îi aud pe cei care se ocupă de zodiace și îmi dau seama că unii își iau banii chiar pe nimic, poate doar pe credulitatea oamenilor.

| OldSoul a răspuns:

In zodii da, in horoscop, ba!
Leu!

| Florentina9210 a răspuns:

Da. Eu sunt zodia Leu iar iubitul meu e zodia Fecioara.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu, nu cred, dar stiu ca sunt leu.

| deeeaqq a răspuns:

Nu cred în zodii, scuze
Capricorn sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Extraterestru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nu crede in destin sau in prostii care te fac
Mai putin responsabil sau mental relaxat
Viata ta nu depinde de ce-i scris in stele
In cafea sau carti Taro, fereste-te de ele"
Carla's Dreams - Scrisoare fratelui mai mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sagetator

| Felissa13Eden a răspuns:

Nu imi place sa cred in zodii, dar cateodata se adeveresc unele lucruri legate de ele.
Eu is rac big grin

| Miss25JK a răspuns:

Depinde, poti crede sau nu, in fond degeaba ascultam horoscopul care spune ca azi vom castiga o suma fabuloasa de bani daca nu facem nimic pentru a o castiga si stam in pat asteptand sa ne pice din tavan.