| anonim_4396 a întrebat:

I-ați mai trimite mesaj fostei in condițiile in care nu mai tineti legatura si s-a intors la fostul iubit? Mi-a trimis mesaj de ziua mea dar nu stiu daca merita sa ii răspund la fel. A dat cu mine de pământ cand imi era mai greu si nu ne-am despărțit chiar ok. Sa ii scriu un mesaj sec de la multi ani si sa ii dau satisfactia "sa rada" sau sa imi vad de treaba si sa ma fac ca ploua?

Răspuns Câştigător
| adelynaaru a răspuns:

Spune-i un simplu La multi ani sper sa fii fericita si atat

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este indicat sa mai tii legatura cu fostii din foarte multe puncte de vedere.
Daca relatia aia s-a rupt, inseamna ca ceva nu a mers si nu va merge niciodata. Ca atare, povestea aia s-a petrecut in trecut si trebuie sa ramana in trecut!

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Daca ne spui ca nu a avut respect fata de tine si ca te-a lăsat la greu, eu iti spun că nu merita aceste 3 cuvinte.Eu am 4 ani cu iubitul meu, si nu i-am dat fostului niciun mesaj de zi de nastere, chiar daca nu ne-am despărțit urat.Nu ai de ce, lasa acele cuvinte pentru cei care vor veni nu pentru cei care au trecut! Meriti"a doua sansa"

| Andreww97 a răspuns:

Intotdeauna fii cat se poata de bun. Daca ea s-a gandit la tine si ti-a zis la multi ani, tu de ce sa nu faci la fel?
Sa nu ma intelegi gresit, fii cat se poate de bun, insa daca omul te ia de prost...schimba foaia happy
Pana la urma suntem oameni. Ce daca s-a despartit de tine? Mai mine mai devreme decat mai tarziu.

| rambo134567 a răspuns:

Nu-i da niciun mesaj. Nu cauta, lasa-te cautat. Si in conditiile alea nici n-as mai tine legatura.

| hilkevici a răspuns:

Depinde de ce fel de persoana e si de tot ce a fost intre voi. Oricum nu sunteti straini, si trebuie sa ramai,, om" indiferent de circumstante.Depinde de tine si de caracterul tau.

| Necromatulzero a răspuns:

Fa te ca ploua nu merita...laughing).