| cosminsmakker a întrebat:

I-mi place de o fata si nu stiu ce sa fac. Vreau niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| aspirina100 a răspuns:

Deci daca iti place de ea poti sa ii spui intr-un mod indirect(daca ti-e jena) incearca pri a face sa rada sau sa ii transmiti niste complimente asa incet incet te va place asteapta putin si actioneaza lent nu te grabi ca o vei peirde.ascultati inimahappy

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Pai si ce mai astepti? Du-te si spune-i ce simti, nu astepta sa faca ea primul pas, s-ar putea sa astepti mult si bine.

| sabin89 a răspuns:

Intreab-o pe ea: "Draga, imi place de tine. Ce sa fac?" Ea e cea mai in masura sa iti spuna ce sa faci.

| AlohaFromHawaii a răspuns:

Spune-i,nu complica situaţia.

| 280Monica280 a răspuns:

Poartă-te frumos cu ea.winking Fetele apreciază dacă eşti grijuliu

| Adelsi a răspuns:

Daca iti place de ea spune-i! Nu-ti mai complica viata aiurea! Dar ori cum eu te sfatuiesc sa-ti traiesti viata la maxim si sa nu incepi de pe acum sa te gandesti la iubita, sotie sau la copii