| Sportacus123 a întrebat:

Și pe voi vă întreabă lumea când vă căsătoriți?

Răspuns Câştigător
| Celdrept a răspuns:

Mă întreabă dar le cam dau peste nas! Nu e treabă lor când mă căsătoresc eu. Daca nu ai bani și servici platit bine nici nu ai cum sa te gândești la acest lucru, o dai in bara direct.

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Da, daca iese Sosoaca presedinte imi caut nevasta promit laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acum 50 de ani.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, ma intreaba aceleasi persoane, asteptand sa vin cu gluma pe la ele.
Serios nu ma intreaba nimeni.

| Freya1 a răspuns:

M-am căsătorit deja.Nu ma întreba când ma căsătoresc, dar ma întreba când voi face un copil? acum îl am și pe ala și am senzația ca vor intra mulți în depresie ca nu mai au ce sa întrebe, cu ce sa ma preseze etc.

| LaviniuA a răspuns:

Da, lumea pe strada cand ma vede ca ma plimb ma mai intreaba. Chiar mi-au zis ca e nesimtire din partea mea ca nu ma casatoresc. Odata o babuta cred ca voia sa ma bata laughing

| Dragobeta a răspuns:

Hahaha, ai imbatranit?

| ALM2000RO a răspuns:

M-au întrebat anii trecuți și le-am răspuns pe față că niciodată și că nu se pune problema de așa ceva + le-am zis să-și vadă de treaba lor, iar cu timpul au încetat să mă mai întrebe. happy