| suntbineeee a întrebat:

Idei de cadou pentru ziua iubitului? Repede pls

Răspuns Apreciat de Editori
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! In mod normal ar trebui sa iti cunosti iubitul indeajuns incat sa poti sa ai idei despre ce cadou i-ai putea da. Poti sa ii iei un parfum, ceas, camasa/bluza, curea, diverse lotiuni pentru barbati, casti ori ceva electronic, un joc, o geanta/rucsac mai interesant sau poate ii poti face ceva handmade sau sa cumperi. Poate o harta a relatiei voastre, o scrisoare de dragoste, bilete cu diverse lucruri scrise, un jurnal cu amintiri despre voi, sau sa combini un lucru cumparat cu ceva handmade. Tu ar trebui sa stii cel mai bine. Idei sunt o groaza si pe pinterest.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Spune-ne la fel de repede, ce hobby-uri are băiatu'

| suntbineeee explică (pentru sierra1):

Nu prea are, munceste foarte mult da uneori se mai joacă cs go

| NuCitescNotificari a răspuns:

Un parfum, o cana personalizata etc

| sierra1 a răspuns (pentru suntbineeee):

Ia-i un mouse "turbat" sau o tastură wifi "șmecheră"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gamă FOTO cu voi doi, o plimbare prin parc, dacă e pasionat de jocuri : o consola, un mouse nou, căști de gaming, tastatura noua.
III poti cumpara : un album FOTO, un parfum, ceva personalizat, dacă îi place sa lucreze : o trusa de scule (chei, șurubelniță, șuruburi, ruleta etc.), o perna personalizată, o colecție de sticle de vin frumos împachetate, o cina romantică