| Aleeeeeeee a întrebat:

Il plac. Ma place. Dar niciunul din noi nu face primul pas straight face. Cred ca el astepta sa-l intreb euhee hee ma tot tine in brate, ma tine de mana si se comporta frumos cu mine love struck + ca atunci cand un coleg se aproprie de mine ii se schimba fata, devine serios si nu ma mai baga in seama.
De obicei in drum spre casa merg impreuna cu el si cu inca cativa colegi, pe drum ma mai ia in brate dar in rest nimic, iar cand suntem singuri [ pe drum, in clasa, la scoala ( oriunde ) ] nu prea stiu ce sa vorbesc cu el, pur si simpul ma blochez straight face [ am mai fost indragostita dar nu mi s-a intamplat inca astahee hee ].
Cateva sfaturibatting eyelashes va rog puppy dog eyes, ceva util si rapid :d.
Multumesc. FUNDA + VOTURI.

8 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Daca te-ar place cu adevarat ti-ar cere prieteniaa. dar cu siguranta mai e indragostit de alta fata. sau. poate este rusinos. app. cerei tu prieteniaa. si daca zice ca nu-i place de tine si ca nu vrea sa fie cu tine ii spui : hoo baa am vrut doar sa vad ce zici. sau poartate cu indiferenta cu el si o sa se intoarca imd la tine. papa pwpwp

| Bya132 a răspuns:

Spune-i că simți ceva pentru el și ar trebui să încercați ceva.

| FoarteLetargic a răspuns:

Fa tu primul pas daca nu il face el. Nu mai astepta.
Succes!

| superman_5598 a răspuns:

Pai daca mai face asa ca te ignora, atunci cand va vrea sa te ia din nou in brate prefa-te suparata.Cand te va intreba de ce esti suparata zi-i ca nu intelegi de ce tot face faze de'astea.Sunt sigura ca se va simti vinovat si va face el primul pas.Bafta! Pup kisskiss

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Stii cum am facut eu?happy
I-am spus ceva de genul
"Am auzit de la niste persoane ca ma placi. Si vreau sa-mi spui tu daca este adevarat" - chiar daca nu-mi spusese nimeni nimic.
Si suntem impreuna. Fericiti. ne iubim enorm love struck.
Incearca asa. Sigur merge. Si nu are de ce sa iti fie rusine, ca este o simpla intrebare happy

| poliku a răspuns:

Ceva util si rapid? Un sarut v-ar face sa'' zburati'' de fericirebig grin

| soraluisatan a răspuns:

Incearca sa vb cu el. daca te simti naspa sa il intrebi in fata incearca pe mess, intreaba-l daca te place si daca vrea sa fie cu tine.adica din ce ne ai spus e clar ca te place dar poate e mai timid sau nu are curajul sa faca el primul pas,incearca tu, nu ai nimic de pierdut, decat de castigat!

| georgiana_1628 a răspuns:

Din ce scrii tu pare cumva un baiat timid? dc nu faci tu primul pas ca daca ai astepta sa faca el primul pas cred ca nu va merge incerka sa faci tu primul pas incercarea moarte n-are tongue big grin