| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata f mult si ea simte acelasi lucru(mi-a spus-o cea mai buna pr a ei) si nu stiu cum sa ii arat asta, ajutati-ma va roghappy

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Pai pur si simplu da'i mai multa atentie, nu vorbii cu ea toata ziua insa vorbesti cu ea mai des, si pe mess intreab'o ce face mai des, acum sa nu o intrebi de 10 ori pe zi dar vorbeste mai mult cu ea. O sa isi dea singura seama ca iti place de ea mai ales daca prietena ei ti'a zis ca si ei ii place de tine.

2 răspunsuri:
| pikaღ a răspuns:

Uite parerea mea este sa nu te dai mare in fata ei pentru ca fetele urasc asta, incearca sa pari inofensiv si lipsit de aparare. daca nu merge asa spune-i prietenei ei sai spuna cati place de ea

| mmihaelaa a răspuns:

Pai... incearca sa vorbesti cu ea mai intai sa te asiguri ca si ea simte acelasi lucru pentru tine, nu sa auzi de la altcineva, sa auzi din gura ei. nu fi rusinos cu ea, vei avea o bila neagra. dupa ce te asiguri ca te place poti sa ii dai mai multa atentie sa o inviti la un suc, la o plibare in parc, si apoi ti se va lega totulthinking si veti avea o relatie frumoasa:d daca ii vei da atentie dar sa nu fii stresant ca nu ar fi prea placut.:d sper ca ti-am fost de ajutor :X [funda?batting eyelashes]