| love_4320 a întrebat:

Imi place de un baiat de ceva timp... :S cum as putea sa fac, sa-mi atraga atentia? :S

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pIsIcUtzA PuFoAsA a răspuns:

Pai cand treci pe langa el nu-i da atentia spune-i doar buna sau ce mai faci sper sa mearga succes.:Xlove struck

| claudia_5323 a răspuns:

Si eu am trecut prin astawinking

baiatului ii placea de mine dar era timidbig grin

am vb intr-o seara p mess

si a doua zi am plecat d la scoalahappy

sa ne intalnim in parc

si acum suntem impreuna:X

incearca s fii mai amabila cu el:

gen:bunaa. ce frumos te`ai imbracat sau imi place freza tahappy

| SEAL a răspuns:

Sa te dai la el

| love_4320 explică:

Hmm.nu asa nu merge. mie imi place de dinsul deja de un an aproape... dar nu merge nicicum. poate chiar e timid. dar ce sa-i fac? sa vb cu el pe acesta tema, nu prea as dori...

| love_4320 explică:

Dar ne cunoastem.suntem prieteni cum s-ar spune. dar vb foooooarte rar.si parca era ceva. dar nu prea inteleg.

| love_4320 explică:

Bubu :
ca exemplu?

| Cris_8138 a răspuns:

Gaseste un subiect comun si atragi atentia lui

| oana_6281 a răspuns:

Gaseste un subiect si baga-te in seama cu el