| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti sugera cateva activitati distractive si ieftine pentru mine si copiii mei? (au 12, respectiv 9 ani)

7 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Daca ai unde, joaca badminton. Este antrenant si faceti si miscare.

| inna a răspuns:

Plimbari prin parc.

| alma a răspuns:

Cumpara un puzzle si-l puteti face intre toti. Bafta

| Abcfunny a răspuns:

Innot, baschet, hambal

| BiaBella a răspuns:

Eu segerez handbal e un sport distractiv si usor, eu practic handbal de 3 ani si imi place mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfff orice joc cu mingiawinking

| Tanathoos a răspuns:

Tuturor le plac experimentele chimice.incearca sa le faci cateva acasa, o sa fie innebuniti si in clasa a 7-a o sa fie olimpici...pentru inceput incearca niste fumigene din mingi de ping-pong acoperite cu staniol sau "vulcanul" cu otet si praf de copt. fratele meu are 9 ani si in fiecare zi ma bate la cap sa-i mai arat ceva. daca ai intrebari sunt gata sa iti raspund oricand :sab_the_only_one