| MandarinaRoz a întrebat:

Ziua mea este in curand si ma gandesc sa dau o petrecere.Aici nu sunt inca sigura unde ori la mine acasa (unde nu e mult spatiu) ori la un loc special amenajat.Imi puteti spune niste jocuri, flime plus alte activitati pentru petrecere amuzante, distractive (pentru 12-14 ani), ar cu locul acela daca stiti unul dragut prin Craiova.

1 răspuns:
| prizeFTW a răspuns:

Dacă alegi să-ţi faci ziua de naştere intr-un restaurant, club, bar sau chiar la mcDonald's (ştiu sună copilăresc) laughing organizatorii se ocupă de tot.