| kUuKii a întrebat:

Imi trebuie un cadou pentru prietena mea vreau idei va rog

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

Un urs de un metru din plus, de preferat roz. garantez ca o sa-i placa happy

15 răspunsuri:
| RoxanaCher a răspuns:

Depinde cati ani are ai putea sa iei un urs de plus sau ceva daca-i plac animalele de plus! mergi si tul la ea acasa inainte si vezi ce are mai mult la ea in camera! ai putea sa-i iei accesori pentru. par daca-i plac, o blu/pantaloni/geaca/geanta/etc. pe care a vazut-o intr-o vitrina si si-a dorit-o, o trusa de machiaj...depinde ce gusturi are si ce buget ai tu! va rog frumos raspunde-ti si la intrebarile mele si va promit ca daca imi dati un raspuns folositor o sa va raspund si eu cum pot mai binehappy

| Brigitta a răspuns:

Da-ne mai multe detalii. Pentru ce ocazie, cati ani are prietena ta, care-i bugetul, ce fel de persoana este prietena ta...

| kUuKii explică:

Pai... ocazia: ziua ei bugetul...pai... 100 lei ...varsta 13 ani

| mary_2889 a răspuns:

Cumpararea unui cadou pentru cea mai buna prietena este foarte usor pentru ca va stiti atat de bine. Indiferent de ce articol alegeti un cadou de la un prieten este intotdeauna pretuit.

Pasi

1. Intrebati-o ce doreste. Daca nu aveti nici o idee, astfel veti avea un punct de pornire.
2. Dati-i un cadou de care va puteti bucura impreuna, cum ar fi bilete la o piesa sau la o expozitie.
3. Alegeti un cosulet de cadouri plin cu mancarurile, ceaiurile, sapunurile si cremele preferate.
4. Oferiti-i drept cadou o zi la o clinica de infrumusetare.
5. Cumparati un set de lumanari parfumate sau daca stiti ce parfum prefera, cumparati-i un set din colectia respectiva.
6. Oferiti-i cateva lectii de tenis sau de golf.
7. Sortati toate pozele pe care le-ati facut de-a lungul timpului si puneti-le intr-un album.
8. Oferiti bijuterii elegante, dar simple: o bratara de argint sau o brosa.
9. Cumparati o sticla de vin si doua pahare sau rasfatati-o cu cea mai buna ciocolata posibila.

Sfaturi

* Daca nu stiti ce parfum prefera, este mai bine sa nu cumparati. Majoritatea oamenilor sunt pretentiosi in privinta parfumurilor.
* Platiti-i un abonament la sala sau un abonament la o revista.
* Daca tot nu stiti ce sa ii luati, incercati sa ii cumparati o carte sau CD-uri cu muzica.

Si uite ceva interesant:D

http://www.carticadou.ro/......c-0-p.html

Sper ca te-am ajutat:D

Răspuns utilizator avertizat
| mihaela_9665 a răspuns:

Poti sa ii dai prietenei tale un poster cu cantaretul ei preferat.

| teodorus a răspuns:

Intre 5-10 ani - Puzzle / Papusi barbie / ursuleti
intre 10-14 ani - Carti / electronice
14+ - Vibrator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e bugetul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un carnet cu cheita de culoarre roz, si un pix neobisnuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmetice
un culon jumatate tie jumatate pentru ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce varsta are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa stii ca si eu caut cadoul perfect pentru cea ma buna prietena care are 12 ani...cred ca o sa pun cateva poze in ramabig grin.bafta la cautathappy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din moment ce o cunosti foarte bine ar trebui sa stii ce ii placehappy:cumparai o bratara care sa semnifice prietenia voastra sau un urs mare ceva ce ea ar aprecia ft multwinking...bafta:X:*winking

| YoSeBbY a răspuns:

Ar fi dragut un ursulet si o floare parerea mea

| Scubi a răspuns:

Luzaarii! Flori! flori flori! =) 100 de flori!

Pa. ( trandafiri ftw.)