| AnonymouS_7265 a întrebat:

In ce clasa erati cand ati primit primul sarut? Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| Ziiziii a răspuns:

Buna...
Eram in clasa a 5a, era ok.Mai mult nu...
pa-pa

Dar tu?

8 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

La gradinita eram si a fost ciudat.

| MeGustaaaaa a răspuns:

Clasa a 4... Fantastic caci era fix baiatul de care imi placea mie!

| Nikutzaaaa a răspuns:

13 ani, clasa 7... normal.pentru prima data era bine.

| Medema a răspuns:

In vacanta asta, teoretic st a-7-a dar normal st a-6a pentru ca nu a inceput anul scolar, mi s-a parut marfa super marfa u cati ani ai?

| ellalove a răspuns:

Trecusem in clasa a8:X Ce vremurilove struck A fost superbh sarutul mai ales ca a fost seara in parc:X

| LorenaBmw a răspuns:

Deci primul sarut eram la tara cu un prieten atunci era iubitu meu jucam ascunsea seara si ne-am sarutat adica a pornit totul de la sine el fiind mai mare ca mine cu 3 ani si apoi dupa ce sa termiant am ramas ceva de genu " eu m-am sarutat cu el" aveam 12 ani.

| cryssu0896 a răspuns:

A 8-a :d a fost super

| Hiroshi a răspuns:

Clasa a 8-a. A fost frumos.