| AdelaDiana a întrebat:

la citi ani ati avut primul sarut? De cit timp erati cu acel baiat(fata)? Cum s-a intimplat? Si cum vi s-a parut?
Eu inca nu l-am avut si vreau sa stiu cum se intimpla pentru prima data...

4 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Sarut adevarat (cu limba) a fost la 16 anilaughing
Inainte de asta erau pupici doar.
Eram cu baiatul la care inca mai tin (acum nu mai suntem impreuna) de o saptamana. A asteptat sa ma duc eu la tara si acolo s-a petrecut. A fost foarte dulcelaughing Mi-a placut. :X

| Dyony01 a răspuns:

Buna!happy prima mea relatie a fost la 12 ani happysi primul meu sarut a fost tot atunci (da nu prea a fost sarut ) relatia a durat 6 luni love struck...iar primul sarut adevarat si care m-a facut sa zbor a fost la 12 ani jumate happy exact dupa ce m-am desp de primul meu priete m-am,, combinat cu altu... cu el sunt si acum avem 2 ani happy

| deedi9 a răspuns:

La 10 ani. Nu eram cu acel baiat si nici nu am fost vreodata laughing, a fost doar un sarut. El era mai mare cu vreo 2 sau 3 ani. Cum s-a intamplat? Pai thinking m-a chemat sa imi spuna ceva mai departe ( eram afara cu mai mult prieteni) si stateam asa. nu stiu pur si simplu ne-am sarutat laughing. A fost foarte fain ( asa mi s-a parut atunci; pentru varsta mea era ceva).

| Dragon01 a răspuns:

Cred ca aveam 10-11 ani.doamne ce vremuri.eram atat de entuziasmat incat abia asteptam sa fie a doua oara.la fel ca si sexul si apoi te plictisesti si vrei mai mult/succes si ai grija sa nu musti