| andreea_8223 a întrebat:

Intodeauna pr meu iese in oras la suc fara sa mi zic, cu toate ca stie ca ma enerveaza la culme ca nu mi spune unde pleaca, s a intamplat si aseara! si cand la m intrebat de ce nu mi a spus a zis sa l las dracu in pace si sa nu mai tip la el! eu nu plec nici pana la o prietena fara sa i zic, iar el face dor ce vr el! ia m cerut doar sa mi zic, chiar daca nu ma ia cu el! ce as putea sa fac sa regrete si sa se schimbe. nu i pasa nimic, iar pe me ma doare va ubesc ajutati-ma

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Lasa-l cu sucul lui cu tot, nu are maniere

| Barajag a răspuns:

Nu inteleg de ce mai stai cu el? Baiatul acesta nu te iubeste, te manevreaza cum vrea el.Fi sigura ca acest baiat este influentat de altii si nu stiu cat de mult il poti schimba.Este ciudat faptul ca nu te ia si pe tine la suc, ascunde ceva de tine.Asadar nu-ti mai ramane decat sa il lasi singur si tu sa-ti vezi de viitorul tau.Bafta!

| Linda a răspuns:

Inca nu e hotarat pentru o relatie serioasa. Asadar nu privi nici tu relatia prea serios. Mai ales nu accepta sa faci dragoste cu el.

| psihox a răspuns:

Daca vorbeste si se comporta asa, mai bine ai incerca sa-l uiti. Poate
il sufoci cam mult. Vrea putina libertate de relaxare la psihic, odihna
Sau sa scrii o scrisoare serioasa sa-ti spuna durerea si alte lucruri, dar daca nu va vrea, asta e.