| anonim_4396 a întrebat:

Intr-o relatie cat la suta conteaza religia? Daca ea e ortodoxa si el pocait! Poate duce la despartirea cuplului?

Răspuns Câştigător
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Conteaza destul de mult religia intr-o relatie insa daca exista dragoste adevarata nu se va mai ajunge la despartire.

31 răspunsuri:
| daniel_3185 a răspuns:

0% daca exista inceredere si dragoste nu conteaza de loc. ascultati inima si vei stii ec sa faci

| bibanu_8905 a răspuns:

Da normal eu am avut o pocaita si am stat un an cu ea si na mers mi-a cerut sa sa renunt la religia mea sa ma botez si n-am fost de acord mie imi place placerile lumesti si nu sa ma comande si sa-mi ia din salar ei o cota de bani ca asa e la ehova aia e o secta si nu mai poti scapa de ea e ca lepra ai grije si incep sa vina toti martori la tine la usa