| acvilasurprinzatoare112 a întrebat:

Cat la suta conteaza banii intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| anca88 a răspuns:

O%doar nu stam pentru bani impreuna.muncim si ii facem. daca are bani si e frumos pe afara si urat pe dinauntru ce sa faci cu acel om?

14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Normal ar conta 0%, dar în ziua de azi cu asemenea specimene contează 100%!

Răspuns utilizator avertizat
| niku93 a răspuns:

50,1%

| ursachy a răspuns:

Intr-o relatie trebuie sa existe drepturi egale si fara reprosuri, si intr-o relatie nu se pune problema despre bani ca-s ai mei sau ai tai, sau ca tu castigi mai mult si eu mai putin, banii sunt ai nostri si trebuie facuti impreuna!

| neutrino a răspuns:

Fara bani nu poti intretine o relatie.

| Vix999 a răspuns (pentru neutrino):

Coreeect...nu inteleg de ce lumea se fereste sa admita acest pur adevar

| kitty00 a răspuns:

Ori suntem golani, ori nu mai suntem!

| adriang95 a răspuns:

Depinde de persoane... In general neutrino are dreptate, dar exista si exceptii... E drept, putine, dar sunt.
Deci, in medie 80% conteaza banii (repet sunt cazuri in care conteaza 100% si cazuri in care conteaza 5-10%)

Răspuns utilizator avertizat
| Hopefree a răspuns:

Interesanta intrebare...dar banii nu ar trebui sa conteze atat de mult.Totusi fiecare dintre parteneri ar trebui sa aiba cat de cat o situatie financiara buna.Dar eu am vazut si cupluri care se iubesc chiar daca nu au bani.Se au unul pe celalalt deci au tot ce-i mai important. happy

| MariaFcsb1 a răspuns (pentru Hopefree):

Are mare dreptate Hopefree happy nu ar trebui neaparat sa conteze banii intr-o relatie. Daca partenerii se iubesc asta e cel mai important:Xhappy

| bogdybogdanel a răspuns:

60%

| Flavius_4580 a răspuns:

Pai depinde cine esti si ce anume vrei