| randy24 a întrebat:

Intr-o relatie, ce asteapta o fata de la un baiat? (ma refer atat la elementele sentimentale, cit si cele fizice).

Răspuns Câştigător
| buburuzAndreea a răspuns:

Pe partea fizica cred ca asteapta sa fie curatzel, sa miroasa frumos si sa nu se imbrace penibil incat sa o faca de ras pe drum. tongue Daca aveti o relatie puternica nu ii va fi teama sa iti spuna cand i se pare ca nu te-ai imbracat potrivit. Cred ca barba e bine sa nu fie prea intepatoare, ca nu e prea placut la sarutat. Apoi ar mai fi un loc unde nu trebuie sa fie "barba". blushing Stii tu, cred ca e bine sa fie cat mai despadurit acolo. big grin

Sentimental... cam depinde de fata. Ne place sa fim rasfatate cu cate o surpriza micuta din cand in cand. O floare, o ciocolata, ceva ce stiti ca ne place mult. Un mesaj dragut cand ne asteptam mai putin ne schimba ziua considerabil! Pentru noi e o dovada ca ne cunoasteti si ne vreti fericite. Apoi... mie de exemplu imi place ca baiatul sa fie... barbat. Sa ma poata proteja si sa simt ca e puternic, ca ma pot baza pe el. Ne place sa fim ascultate si intelese cand ne vaitam de tampeniile noastre. Stiu ca e greu. Ok, Foarte greu, dar va rugam, faceti acest mic sacrificiu. Ar fi foarte bine ca atunci cand apar certuri sa intelegeti ca e nevoie de doi pentru o relatie si sa mai lasati si voi din orgoliu. Sa nu vorbiti urat si sa nu ne luati la pumni. laughing Ar fi o maaaaare si neagra bila. tongue Aaa, in niciun caz sa nu faceti presiuni asupra noastra cu sexul. Vorbim si stabilim cand e un moment potrivit.

Ideea e sa ne iubiti si sa ne facem sa simtim asta.

5 răspunsuri:
| buburuzAndreea a răspuns:

Multumesc, alinaandrei. blushing

| inna a răspuns:

Sa fie atent cu ea, respectos, sa aiba un aspect placut, ingrijit.

| alinaandrei a răspuns:

Sa fie respectata si sa o "vada bine" adica cand se imbraca frumos sa dea importanta si sa o iubeasca pentru ceea ce este /cum este, nu sa o faca marioneta, iar fizic sa fie ingrijit

| alinaandrei a răspuns:

Foarte bine punctat buburuzAndreea

| withoutme a răspuns:

Sa te porti frumos, cat mai tandru, sa nu uiti sa te atingi de ea, sa faci doar ce-i place ei, sa o pui intotdeauna pe primul loc, ...sa ii arati ca te gandesti mereu la ea si cat de mult o iubesti,...
fizic:sa fi curat, parfumat, barbierit, aranjat,...
cel mai mult conteaza sa-i fi alaturi in cel mai bun mod posibil,.