| randy24 a întrebat:

Exista o fata care ma iubeste. Aceasta isi doreste foarte mult sa fie cu mine. Eu nu am fost niciodata antrenat intr-o relatie si nu stiu cum sa procedez ca relatia sa decurga frumos. Ma refer deci, in mare parte fetelor - ce asteapta o fata de la un baiat in timpul unei relatii? Ce ar trebui ca eu sa fac? Multumesc

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Ce frumos suna.happy "ma iubeste!".lasa-te in voia sentimentelor...fii cat mai natural happy [asta nu inseamna k daca esti mai badaran de fel sa fi si cu eahee hee ] .consider k nu iti trebuie anumite conditii impuse de noi, ceilalti membrii gen "atunci cand ea te ia de mana. ia-o si tu pe ea".nu.nu mai prevede totul ci lasa clipa sa decida, momentul.happy
ai mai intrebat ce asteapta o fata de la un baiat...multa tandrete happy. ocrotire, grija, pasiune.romantism...respect si nu in ultimul rand. iubire! ...am citit cu atentie mesajul tau, si nu am descoperit nici macar o greseala de ortografie.bv happy. o fata pe langa toate cele enumerate mai sus isi doreste si un baiat cultival, inteligent.care stie sa vorbeasca, sa-si exprime un pct de vedere asupra unui lucru.happy.nu ca in vocabularul lui sa existe doar cuvinte gen :misto, cool, zdreanta, parnaie.etc".randy.eu cred ca esti pe drumul cel bun.happy don`t worry happy

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa o respecti si sa o iubesti. Restul vin de la sine.

| JustMeFlory a răspuns:

Sa fii sincer q ea! nu o insela si nu o minti k se duce totul! fa'i cadouri, sun'o, spun'i cat de importanta e pentru tine... s. a. m. d.
Si oriqm fiecare relatie e diferita...dk tii si u la ea va fi foarte bine pentru aman2! bafta iti doresc!

| rita a răspuns:

Respect-o, iubeste-o, ai grija de ea si... discuta cu ea!

| miry a răspuns:

Nu e nevoie de experianta pentru a fii cu cineva carte te iubeste mai ales daca o placi si tu, fii tu insuti, si totul va decurge de la sine

| eeeeeeeeee a răspuns:

Sa ii faci complimente(dar sincere sa fie), sa o faci sa se simta apreciata, sa o asculti, sa ii faci mici cadouri in mod frecvent, sa o faci sa simta ca face intr-adevar parte din viata ta, adica un micut secret marturisit, cunostinta cu amicii tai, parinti, daca simti ca esta cazul...

| anca_2841 a răspuns:

Nu exista o reteta anume ce trebuie sa faci, cand iubesti pe cineva totul vin de la sine.Cand te-ai sarutat prima data ai luat cursuri speciale/? nu cred totul a venit de la sine asa e si cu iubirea si relatiile toate vin de la sine, un lucru important e sa-l respecti pe cel de langa tine ca si cum te-ai respecta pe tine, sa fii sincer, sa iubesti sincer si inca un lucru important zic eu sa va potriviti la carcater zic eu... este destul de important, ca totul sa fie OK.

| ea_5821 a răspuns:

Esti fericit ca exista o persoana care te iubeste. Eu sunt in cealalta tabara, iubesc un baiat in schimb el nu este pregatit pentru o relatie de lunga durata, din pacate din cauza asta s-a si terminat relatia. Ce mi-as fi dorit eu de la el? Sa nu-si mai puna atatea intrebari si sa se lase purtat de moment. La mine nu a fost sa fie sper ca tu sa nu fii nevoit sa ajungi in tabara mea.