| LazyJohnny a întrebat:

Cum a-ti prefera sa arate un baiat? Mă refer la trasăturile fizice big grin

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nici pe spate să vin dar nici la fugă să nu o iau.
Caracterul este foarte important.
Pa, pa.

| Remus13 a răspuns:

Inalt, nici prea slab nici prea gras, cu abdomen frumos, muschi, picioare frumoase etc.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Lasă-mă să combin un pic trăsăturile morale cu cele fizice. Vesel, nebunatic, romantic, drăguț, stilat, manierat, înalt..., nu-mi plac musculoșii happy. Dar nici "trestiile".
Îmi revine în minte gluma asta:
"Cum se numeşte un bărbat inteligent, sensibil şi frumos?
- Un zvon!"

| Neinteresantul a răspuns:

A-m prefer-a s-a ara-te as-a: do-ua ma-ini, dou-a pic-ioare, 2 och-i, un nas intr-e, pa-r i-n ca-p, o gur-a, s-a sti-e s-a scr-ie.

Pune mana pe carte, invata sa scrii, apoi invata sa folosesti functia "Cauta intrebari si raspunsuri", pentru ca a mai fost pusa intrebarea de multe ori.

| LazyJohnny explică (pentru Neinteresantul):

Neinteresatule, ți-o zic pe scurt, iți dau M.U.I.E, și da ..sunt un nesimtithappy!

| floresdemayo a răspuns (pentru LazyJohnny):

Hai mă abtine-te, măcar încearcă, omul e pasionat de gramatică laughing

| kitten95 a răspuns:

Exact ca si hugh jackman