| Danyela2011 a întrebat:

Intrebare adresata catre baieti, daca place-ti o fata, vi s-a intamplat sa nu intrati in vorba cu ea de rusinea prietenilor iar intr-un timp sa va treaca de fata respectiva

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| victor1k a răspuns:

Nu. Dragostea se conserva pana o scoate cineva la iveala.

| LilWayneGreen a răspuns:

Da mie mi s-a intamplat deoarece toti prietenii mei ziceau ca daca ma imprietenesc cu ea, ei nu ma mai baga in seama si am ales gasca si dupa un timp mi-a trecut de aceea fata.Iti dau un sfat dai naiba de prieteni fa ce iti cere inima.

| Troll_5705 a răspuns:

Scuip-o sa pari mai cul de fata cu ei.