| PrettyLiar94 a întrebat:

Hei!
Intrebare pt baieti: Atunci cand vedeti o fata draguta, va place si intrati in vorba cu ea va ganditi cum ar fi sa faceti sex cu ea?

Răspuns Câştigător
| PDM2000 a răspuns:

Nu sunt baiat happy dar nu trebuie sa gandesti asa pentru ca nu toti baietii sunt la fel asa cum nici fetele nu sunt la fel... majoritatea da cam asta cauta sexul dar nu toti happy tu ar trebui sa vezi dupa cum se comporta happy

16 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lasa ca nici voi femeilor nu sunteti mai prejos, sunteti in bale dupa sex, ati sta toata ziua cu ea in gura

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Eu spun ca sunt dupa banii nu dupa sex, ultimele studi spun ca femeile au numa pofte materiale si fac sex ca sa obtina material

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De obicei da, i mi place sa intru in vorbă cu ea, dar atît, intrucit fetele multe dintre ele sunt mîndre si cu nasul pe sus, si nu se uită ele la oricine, si atunci de ce sa mă fac de rîs?

| RAY a răspuns:

Trebuie sa fi obsedat sexual ca sa visezi ca faci sex cu orice fata de care isi place

| T0T a răspuns:

Depinde.

| LoveSleep a răspuns:

Nu.
Mă gândesc cum ar fi să facă ea sex cu mine.

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns:

La genu tau de persoana inteligenta am un singur comentariu. Mamele voastre sunt femei.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nope,ma gandesc cum ar fi sa o vad in bucatarie gatindu-mi cartofi prajiti. ^_^

| Lawliet14 a răspuns:

Depinde de stare. Si nu stiu daca ne-am imagina cum ar fi sa intretinem relatii sexuale cu ea, ci mai mult am remarca ce sexy e. Daca nu cumva am gandi ca e frumoasa si ar fi o posibila viitoare iubita...

Răspuns utilizator avertizat
| AlexDFY a răspuns:

Majoritatea nu intra in vorba si doar stau si sa se gandeasca cum ar fi.

| Voidwithin a răspuns:

E si asta un d factor f. important intr-o relatie nu?

| kiri11 a răspuns:

Multe studii arată că mult mai des, cand vine vorba de sex, femeile se gandesc la acest "sex", avand o fantezie mult mai bogata decat cea a barbatilor. big grin

| AinştainIsBack a răspuns:

Depinde de varsta.
Un baiat s-ar gandi cum sa intre in vorba cu ea si sa o faca sa ii placa de el.
Un adult s-ar gandi la sex.

| iulianaely a răspuns:

Nu sunt baiat, dar am avut multe experiente cu asta, si chiar sotul meu mi-a spus ca ei intotdeauna cand stau de vorba cu o fata, sau daca o vad pe strada si bineinteles arata bine, se gandesc la sex. Chiar si prieteni de familie, de ex doua cupluri si au si copiii sa zicem, daca sotiile celor 2 arata si bine si au si o sexualitate crescuta, chiar daca nu ar presupune niciodata asta, tot isi doresc sa faca sex cu ea.