| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti, pot raspunde si fetele din experientabig grin :
V-ar deranja o fata care se imbraca cu aceeasi pereche de blugi, cu care de altfel ii sta destul de bine? Isi schimba bluza de trening, tricoul, dar vine cu aceiasi blugi.
Fata aceea va place destul de mult, iar voi sunteti interesati de ea.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Loredana_4143 a răspuns:

Dc sa ma deranjeze... poate ii plac foarte mult blugii aia.hee heesi apoi daca sunt curati de ce ar fi o problema? Nu haina face pe om...si eu ador o pereche d blugi:X

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu mi-ar păsa câtuşi de puţin.
Dacă mă interesează cineva, mă interesează persoana ei nu vastitatea garderobei.
Salut.

| Flav a răspuns:

Nu cred ca m-ar deranja, nu ma intereseaza vitrina, ci doar ce-i dupa ea. Dar, de ce te duci in aceeasi blugi? Cumva ca-ti place cum iti vine funduletul in ei si nu doresti sa-i schimbi deloc ca ti se pare ca esti cool si sexy?
Daca respectiva fata are o situatie financiara mai precara, nu m-ar interesa deloc. Dar daca stiu ca n-ar avea niciun motiv si as observa-o mereu in aceleasi haine, probabil mi-as pune un semn de intrebare. Asta e-un detaliu de igiena, fiindca in blugii aia tot schimbi mediul: scoala, restaurant, etc.

| mgtow a răspuns:

Nu deranjeaza.

| Leon a răspuns:

Mai gasesti perechi asemanatoare, cu prima ocazie cu care o dezbraci ii furi blugii si ii dai altiibig grin

| Loredana_4143 a răspuns:

Cu multa placere.:X:*happy

| Anddrea a răspuns:

Ma e destul de urat pentru o fata sa vina cu aceeasi pereche de blugi. Parerea mea. Eu una sunt destul de obsedata de chestia asta, sa nu ma imbrac la fel mereu laughing. Stiu ca te simti f bine in ei si ceilalti blugi parca nu`ti mai plac, dar incearca si cu altii. Pentru baieti da mai bine cred.

| Yooana a răspuns:

Da nu ai alti blugi?

| hackey a răspuns:

Stilul pe care-l adopti este pentru baieti nicidecum pentru o fata happy
Inteleg ca vreti sa va simtiti comod dar nu degeaba vi se spune sexul frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu personal m-am obisnuit obsesiv de mult cu acei blugi.
Motivele pentru care merg numai cu ei la scoala sunt mai multe si nu are rost sa le enumar.
As vrea doar sa stiu daca deranjeaza un baiat lucrul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hackey
laughing
stai lin, ii pun bratari, sunt bluza de trening mulate. decolteuri alea, alea. Problema erau blugiilaughing.
Loredana,
Multumesc tu chiar m-ai ajutat., m-ai facut sa ma simt mai bine.
happy
thx

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de ce sa te deranjeze? Poate asa se simte comod fata. Sunt curati, cool, sic... ce e atata taraboi? NU te lua dupa gurile rele

| alesia29 a răspuns:

Pai
1 tu esti fata aia, nu oh go on
si 2
dc nu`ti schimbi blugii?
ma, acum nu e un capat de tara, dar macar 3 zile cu unii, 2 cu altii(asta la scoala)