| Cris29 a întrebat:

Intrebare pentru barbati: Cum cuceriti femeile? Ce gesturi faceti, ce cuvinte folositi mai ales cand doar ce ati cunoscut-o pe cea de care va place?

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

N-am incercat niciodata sa "cuceresc"dar nici nu m-am lasat cucerit.Mi s-au parut simple timpenii.Victorii ridicate pe sentimente schimbatoare mereu.VAX.Ne-am placut s-a vazut dintr-o singura privire,dintr-un singur gest, dintr-o singura vorba, dintr-o singura conversatie pe mess.Pasul urmator a fost patul sau padurea, dupa caz, iar restul este poveste.Prea multa trancaneala strica.

| negru30 a răspuns:

Simplu - ma duc si o intreb in fata daca doreste sa fim prieteni - drumul cel mai scurt este cel mai sigur

| cuvant a răspuns:

Prin modul meu de a fii. Atentie, sustinere si intelegere plus uneori mici provocari. Nu am facut ceva special sau cel putin nu-mi aduc aminte.

| Neworder21 a răspuns:

O privesti in ochi, ii zimbesti (nu rizi singur) o asculti atent, esti energic.

| Johnnie a răspuns:

Incerci sa fii tu, sa te comporti cat mai normal...