| gmxromania78 a întrebat:

Intrebare sondaj: Este normal ca la varsta de 16 ani sa nu fi avut nicio/niciun iubit/iubita pana acum?

Răspuns Câştigător
| Madayna a răspuns:

Da, este normal.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este foarte normal

| Musique a răspuns:

Ce ți se parte anormal în asta? happy

| PedoBarbie a răspuns:

E normal.

| manuel72 a răspuns:

In alte vremuri indepartate poate era normal, in zilele noastre categoric, nu.

Răspuns utilizator avertizat
| StefanRadu5846825 a răspuns:

Da, e normal daca tu ai fost cuminte asta e. e normal dupa parerea mea. Dar incearca sa agati si tu pe cineva!winking

| ariamont a răspuns:

Este foarte normal sa nu ai. Am colege care nu au inca si au 18 ani. Deci...

| amethystmoon a răspuns:

La 26 poti sa-ncepi sa-ti faci griji. Deocamdata e perfect normal... Parerea mea!

| SheepKiller a răspuns:

It's better, dar acum depinde si din ce motiv nu ai avut niciun iubit. thinking

"Cu iubit/a, fara iubit/a, porno tot este."

| Ioana_Cecilia_1990 a răspuns:

E normal!