| Ionutelson a întrebat:

Intrebarea mea suna asa:
Azi, am luat un 4 in teza la romana. chiar nu ma asteptam si e aproape cea mai slaba din clasa. cu exceptia la vreo 5-6. si. nu stiu cum as vrea sa ii spun mamei sa nu faca crize. ma puteti ajuta? Sper sa primesc rasp. serioase! Multumesc, Bafta!

Răspuns Câştigător
| vladmR a răspuns:

In primul rand ce clasa esti tu?

3 răspunsuri:
| Ionutelson explică:

7A

| Xtina98 a răspuns:

Pai spune-i ca data viitoare o sa te descurci mai bine, ca ''invatam din greseli'' si ca esti constient de nota aceea... poate o sa fie intelegatoare.Succes! fundita?

| Aditzaa a răspuns:

Frate in aceeasi problema sunt si eu la mate. doar ca eu cu 6 straight face Pwla medie. Eu Am Doar 10 pe linie... straight face. Inafara de matematica. straight face