| CN_Radu_1984 a întrebat:

Iubita imi spune ca o sufoc.Nu fac nimic in afara de faptul ca sunt afectuos, imi pasa de ea.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca bagai madularu prea tare in gura ei putea sa zica ca se sufoca dar asa fara sa-i faci nimic merita sa o lasi, e proasta

| Freya1 a răspuns:

Pai,vorbeste cu ea si intreab-o ce o deranjaza in comportamentul tau.
Nu cred ca o deranjaza ca esti afectuos, cred ca esti putin cam posesiv si mereu vrei sa stii ce face, cand, cum, unde si sa ceri constant afectiune.Cred ca tu duci lipsa de atentie si prin "presiunile" pe care le faci o fortezi oarecum sa ti-o ofere, iar ea poate nu vrea, sau nu poate sa fie asa cum vrei tu.

| Emma30555 a răspuns:

Da i spatiu, nu o presa sa va vedeti foarte des

| anamariarot a răspuns:

Nu merită. Caută-ți o fată căreia să nu-i bată vântul pe la mansardă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii mai rece cu ea. Simplu.

| PumpkinDoll a răspuns:

Inseamna ca nu te iubeste.Ia-ti niste bani si du-te la qurve

| Romanul86 a răspuns:

Ia vacanța intersemestreală! Mai ignor-o, deci.

| Rihhana1 a răspuns:

Spatiu personal. laughing

| Djsjuajsjsj a răspuns:

Fii sigur ca mai tine legatura si cu altul/altii dupa replica aia.

| Ievi a răspuns:

Asa sunt toate, niste carpe.

| mgtow a răspuns (pentru Ievi):

Te'ai lamurit intr'un final cum sant femeile e?

| anamariarot a răspuns (pentru Ievi):

Dragul de tine, le-ai încercat tu pe toate, ai încercat din răsputeri să satisfaci așteptările fiecăreia și nu ți-a ieșit.
Maturizați-vă, măi băieței, și conștientizați că probleme există și la voi, nu le mai puneți doar pe umerii celorlalți.

| Ievi a răspuns (pentru mgtow):

Da, m-am lamurit ca degeaba le vrei binele, ca ele nu inteleg ce e bine pentru ele cel putin, apai pentru altii?
Ce sa faci daca majoritatea sunt pe interes...le e mai e greu si sa gandeasca pentru ele.
Majoritatea sunt fatarnice, ele jjudeca situatia doar dupa aparente. Sau cum zicea Overtrone, 85% emotie 15 % gandire.

IN ziua de azi majoritatea care se vede ca devin barbatoase, sunt rezultatul opunerii si incapatanarii si a prostiei societatii din care facem parte.
Si bine intales ca generalizez, daca ele nu sunt in stare sa constientizeze ca exista totusi si unele mai bune, si se simt asta e, nu au ce sa faca decat sa comenteze aiurea.

| mgtow a răspuns (pentru Ievi):

Da little sluts and big hookers din pacate

| aLoneInDark18 a răspuns:

Las-o mai moale, altfel de va plictisi de tine, fii mai indiferent.

| lovebyby a răspuns:

Sa saturat de tine. stiu ce zic