| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi - e rusine de faptul ca mi - ar putea pasa si de altcineva in afara de propria persoana? laughing Cand incep sa ma atasez de cineva am senzatia ca nu e bine :\!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E mai bine să fi aşa. Eşti mai apărată de suferinţă, crede-mă. Eu mă ataşez repede de persoane şi sufăr rău când se rup legăturile. Când va veni timpul potrivit, te vei ataşa de persoana potrivită, stai calmă!

| RAY a răspuns:

Asta e ceva ce tine de pshiologia ta in raport cu alti, mai pe scrut isi faci multe griji

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru LeWeed):

Si eu la fel, e ceva normal sa fi sceptica cu straini nu vad nimic anormal in asta, increderea se castiga parere mea

| grab a răspuns:

Te tine sa citesti ceva pervers pe tema asta?

Răspuns utilizator avertizat
| andralovesong a răspuns:

Pai depinde de cine te atasezi nu trebuie sa iti fie rusine