| habibi2012 a întrebat:

Iubitul meu este arab are 37 ani iar eu am 15 ani ne iubim foarte mult vrem sa ne mutam impreuna parinti mei sunt de acord si tine foarte mult la el. voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| sylvyu99 a răspuns:

Pai success cu el daca nu te lasa parinti era alceva dar daca te lasa si tine foarte mult la el si tu chiar al iubesti este bine succes amandoi

90 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andrre a răspuns:

Era sa cred oh go on

adica tu ai 15 ani, el 37 iar parintii tai sunt de acord sa va mutati impreuna?! straight face

cati bani are? ca alta varinta nu as vedea? straight face cum sa iubesti unu de 37 de ani si el pe tine? straight face care totusi esti o copila? raised eyebrows

| Ionutz a răspuns:

Tu 15 el 37? vrei sa te muti cu el pentru bani cred eu mai bine stai bine cum esti il lasi si iti gasesti unul pe masura ta

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Eu nu prea as fi de acord cu aceasta relatie.e cam mare diferenta de varsta.nu prea cred ca este iubire intre voi.dar daca voi sunteti fericiti.

| MissCrissuli a răspuns:

Nu stiu laughing pana la urma el este arab si nu stiu este si o diferenta mare intre voi, de 22 ani. nu stiu ce sa zic, avand in vedere ca este si arab. acum daca zici ca parintii tai sunt de acord de ce as mai avea de comentat laughing? acum tu trebuie sa fii fericita.

| BOOBZen a răspuns:

Doamne fereste, cum sa stai cu unul de 37 si tu ai 15 ani, nu e o gluma?! Ar trebui sa-ti mai intrebi o data parintii

| bradysandro a răspuns:

Poate ca are multi bani tipul si vrea sa mai scoata mai multi bani prin scoaterea la produs a fetei.

| iulyspy a răspuns:

Daca va iubiti si esti pregatita si nu te deranjeaza diferentele...
Da religia musulmana e foarte stricta...ai grija

| dryu22 a răspuns:

Mai e si arab.batting eyelashes!
dar faci cum vrei tu oh go on daca il iubesti du`te cu el ...numai sa nu regreti dupa aceea`:-s si dupa pararea mea ar fi sa-ti continui studiile si sa nu va mutai impreuna deocamdata. happy mai e timp

| Biu a răspuns:

Daca tu crezi ca e bine cum faci si ca el e baiatul iubit de tine este totul in regula. Ca pana la urma stii ca : ''Dragostea nu are vârstă''.
Tot ce contează este că vă iubiţi happy

| addapaupsiktau a răspuns:

Hmm nu e cam mare diferenta totusii! 15 -37 anii e mai bine sa facii ce iti spune inima si sufletul tau

| Me_6996 a răspuns:

Wow...este o gulma? adica toata lmea se uita dupa baietii tinerii si frumosi:X:X iar tu te uiti dupa arabi si batrani?/thinking ori este o gulma facuta de tine. oricm ii ceva putred aici

| Dreamy a răspuns:

Seamana cu povestea din Iubire si Onoare.

Dar acolo nu au fost prea placute intamplarile.

Iti doresc ca viata ta sa nu semene cu telenovela.

| IuliaWosster a răspuns:

Consinder ca in situatia de fata sunt de vina doar parintii. In viata exista o regula; pana la un anumit punct parintii au grija de copii si tu esti un copil. RUSINE! Corupere de minori straight face

| FluGg a răspuns:

Mah...totusi...ce vrei tu, dar ar fi bine sa-l convingi sa te mai astepte macar liceu sa-l termini

| Orbithh a răspuns:

Daca va iubiti nimic nu conteaza dar bine ca sunt de acord parinti si mult succes si...sa va iubiti in continuare sper sa fie bine mi-as dori sa fie si pariniti mei la fel.happy

| Minnie_7097 a răspuns:

Aoleu straight face tu 15 si el 37 cam grav si parintii sa fie de acord mi se pare cam aiurea, in fine, daca intr`adevar tii la el si ei sunt de acord thinking incearca :*

| Nina_2526 a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa te grabesti caci adolescenta nu o mai intorci si ca sa incerci viata de matur ai tota viata inainte. Gindestete bine te rog pentru ca mai tirziu sa nu-ti para rau.

| virus5381 a răspuns:

Arabu ala ii foarte bogat si taiacatau o facut armata cumva? rolling on the floor

| UNHleaSHD a răspuns:

Sunteti disperati dupa banii si tu si mama ta si tac-tu.

| laviniaB a răspuns:

Avand in vedere ca parinti tai sunt de acor si voi doi va intelegeti bine nu vad de ce nu :d

| Mozart a răspuns:

Sa'ti zic ceva:fi sigura ca parintii tai nu te iubesc, 2)tu ori esti nebuna ori esti proasta, ori ai probleme cu capu.Tu gandesti ceea ce zici?
gandeste'te si tu ca esti un ''borac'' (alt termen nu pot sa folosesc deoarece intebarea ta chiar mi-a dat nervi) fara creier care se crede matur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti nebuna.iar parintii tai vor sa scape de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum 15 ani in urma, el cati ani avea? Cred ca ai putea sa-i fii fiica, nu? Ce experiente de viata crezi ca puteti impartasi impreuna?
Mi-e greu sa cred ca parintii tai sunt de acord, daca sunt, cred ca esti o prea mare responsabilitate pentru ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa inveti acolo unde va mutati toate magazinele cu profil sexshop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam mica spre deosebire de el.
totusi casa de piatra.

| Gabica a răspuns:

Gandeste-te putin... diferenta e de 22 de ani.Cand tu vei fi pe la 30 de ani si vei vrea sa te distrezi, sa petreci...el nu iti va mai putea oferi toate astea pentru ca va avea 52 de ani.Nu stiu daca e adevarat sau nu, dar poate ca te-a pacalit ca te iubeste doar pentru a profita de tine.Si daca parintii tai sunt de acord au niste probleme(nu vreau sa sune ca o jignire).Dar pana la urma fa cum iti spune inima! Succes si sper ca vei face alegerea potrivita!

| baiatuucupizzza a răspuns:

Toti sunteti niste nebuni iti poate fi tata

| LoveSelena a răspuns:

E cam mare diferenta de varsta dar daca va iubiti succes dar mai gandeste-te un pic